Den dopravy zdarma

Posted: 27/11/2012 in IT

Sháníte vánoční dárek po internetu ale štve vás poštovné a ceny za dopravu? Využijte Akci Den dopravy zdarma dnes 27.11.2012 od 12:00 do 28.11.2012 12:00 máte ve vybraných e shopech při nákupu nad 300 Kč dopravu zdarma a to už se vyplatí. Inspirací pro Den dopravy zdarma je Free Shipping Day, který vznikl ve Spojených státech a letos se uskuteční už popáté. Obchodníci chtějí touto akcí podpořit před Vánocemi prodeje. Podle údajů serveru Heureka.cz ušetří zákazníci na dopravě celkem 1,5 milionu korun.

Akce se zúčastní přes 480 internetových obchodů, mimo jiné Kasa.cz, Parfums.cz, Hodinky.cz nebo T. S. Bohemia. Ke Dni dopravy zdarma se mohou zapojit e-shopy s certifikátem Heureky Ověřeno zákazníky.

Češi v předvánočním období v e-shopech denně utratí okolo 300 milionů korun. Obchodníci doufají, že právě tato akce tržby ještě zvýší.

Free Shipping Day
Autorem myšlenky, která vedla v USA k zavedení tradice Dnu dopravy zdarma, je Luke Knowles, který spolu s manželkou stál za vytvořením stránek FreeShipping.org v roce 2007. Přihlížel přitom k trendu, že lidé čím dál častěji volí raději nakupování na internetu, aby se vyhnuli tlačenicím v obchodech, a to zvlášť před Vánocemi.
V roce 2011 už znamenal Den dopravy zdarma více než 1 miliardu dolarů v on-line prodeji a stal se pátkem, kdy maloobchodníci on-line vydělali nejvíc v historii. Každý rok se počet registrovaných obchodů téměř zdvojnásobil. Loni už se registrovalo přes 2 600 obchodů. Tradice se rozšířila i do sousední Kanady.(ČT)

Více na http://www.dendopravyzdarma.cz/

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s